جستجو
ارسال آگهی
ورود
تجهیزات پزشکی اکنون بسته است!

اکسیژن ساز- میزبانی شده توسط

(1نقد و بررسی)
3
اکسیژن ساز
اکسیژن ساز
اکسیژن ساز

نکات مهم

 قبل از خرید دقت کنید:                                                                                                                                                   .
  • ما تمام تلاش خود را به کار می بندیم تا تامین کنندگان معتبر را به مخاطبانمان معرفی نماییم
  • ما به عنوان درگاه ارائه میزبانی برای تامین کنندگان می باشیم و خود به صورت مستقیم محصولی را به فروش نمی رسانیم.
  • در خرید محصولی انتخابی نام ، برند و مشخصات کالا انتخابی را به طور دقیق از تامین کننده ی مورد نظر جویا شوید.
  • در هنگام پرداخت مبلغ خرید دقت نمایید. وب سایت تبلیغ یار مسولیتی در  این خصوص نمی پذیرد.

ویدیو محصول

توضیحات اجمالی

 

از دستگاه پزشکی که هوای محیط را جذب می کنند و گاز اکسیژن غنی شده خارج می کنند دستگاه ها اکسیژن ساز می باشند. اکسیژن سازها جهت تولید اکسیژن و خالص کردن آن از راه تصفیه و پردازش هوای محیط می باشند. اکسیژن ساز ها به عنوان مولد های اکسیژن می باشند که برای تلخیص هوا به کار گرفته می شود. دستگاه اکسیژن ساز به عنوان یک ابزار کمکی جایگزین کپسول های اکسیژن قدیمی برای تامین اکسیژن مورد استفاده قرار می گیرند که برای کاربران متفاوتی استفاده می کند .اکسیژن سازها در دو نوع اصلی موجود هستند اکسیژن ساز های ثابت و قابل حمل .

این تقسیم بندی انجام شده بر اساس استفاده کاربر می باشد همان طور که از اسم آنها مشخص است اکسیژن سازهای ثابت در گوشه ای از محل درمان و یا خانه گذاشته می شوند و فرد نیازمند از آن استفاده می کنند. اکسیژن سازهای قابل حمل یا پرتابل برای افرادی که نیازمند به جابجایی این دستگاه ها هستند مورد کاربرد قرار می گیرند.

اغلب اکسیژن سازهای مورد استفاده در خانه ها از نوع ثابت اکسیزن ساز هستند که می توانند به طور مداوم به کار گرفته شوند. اکسیژن سازها دستگاه هایی سبک ،کم صدا و کم مصرف محسوب می شوند.دستگاه های اکسیژن ساز را می توان بدون نیاز به پر کردن و شارژ نمودن و بدون نگرانی این که امکان تمام شدن گاز است مورد استفاده قرار داد .اکسیژن ساز به گونه ای طراحی شده اند که به فضای کم و کوچک نیاز دارند و با در نظر گرفتن علایق بیماران به داشتن یک دستگاه مدرن و امروزی غیر پزشکی و غیر بیمارستانی با ظاهری مناسب فضای خانه در اختیار کاربران قرار می گیرند.

اکسیژن ساز ها هوای محیط اطراف را که نزدیک ۲۰ % آن اکسیژن می باشد را می مکد و در فشار بالا متراکم می کند و با فشار متناسب و قابل تنظیم برای کاربر خارج می کند. یک اکسیژن ساز با استفاده از یک تکنیک بسیار ساده اکسیژن مورد استفاده را فراهم می کنند بدین شکل که توسط پمپ های مکنده مخصوص هوای داخلی اتاق را می گیرد و با عبور از محفظه های زئولیت اکسیژن موجود در هوا از سایر گاز ها جدا شده و به سمت محفظه ی ارسال می کند. فشار و درصد اکسیژن در محفظه به کمک کمپرسور افزایش می یابد و خلوص اکسیژن به ۹۴ % می رسد.

اکسیژن با درصد خلوص بالا از درون دستگاه به پشت فلومتر به جلوی دستگاه هدایت می شود و از طریق نازل مخصوص به سمت بینی و دهان بیمار فرستاده می شود. در زمان هایی که پزشک متخصص به بیمار تجویز کرده که برای تنفس از دستگاه های اکسیژن ساز اسنفاده کند باید برای داشتن اکسیژن با خلوص بالا از اکسیژن سازها استفاده نمود.

در رابطه با دستگاه های اکسیژن ساز باید به نکاتی ضروری توجه نمود از جمله این که درصد خلوص اکسیژن خارجی از دستگاه بین ۹۳ـ۹۵ درصد می باشد . اگر دستگاه ها در حالت باز قرار بگیرند و بدون هیج وسیله ای به بیمار وصل نشوند برای فضای اتاق هیچ اکسیژنی اضافه نمی کنند. اکسیژن ساز های خانگی از انرژی الکتریکی تغذیه می کنند و فاقد باتری و یا سیلندر ذخیره هستند و در صورت قطع برق کار دستگاه با مشکل رو برو می شود و از عمل باز می ایستد. دستگاه اکسیژن ساز برای بیماران دارای نارسایی های تنفسی تجویز و توصیه می شود که این کار توسط پزشک متخصص صورت می گیرد .این بیماران توانایی جذب اکسیژن هوا را ندارند به همین دلیل باید از اکسیژن خالص استفاده کنند.

ویژگی های آگهی

برچسب ها

نظرات کاربران: 1

تبلیغ یار

تبلیغ یار

آماده ی پذیرش نظرات شما هستیم

اسفند ۱۷, ۱۳۹۷ ۰:۲۷ ق٫ظ پاسخ

اضافه کردن نظرات و امتیاز

ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد بود.

امتیاز شما برای این آگهی:

ثبت شماره تماس

  راهنمای ثبت شماره تماس                                                                                           . 

 شما تامین کنندگان گرامی می توانید از طریق لینک زیر و وانتخاب پلن مورد نظر شماره تماس خود را در آگهی انتخابی ثبت نمایید.

 

ثبت شماره تماس

ورودتبلیغ یار

جزئیات حساب توسط ایمیل تأیید خواهد شد.

رمز عبور شما را بازنشانی کنید.