جستجو
ارسال آگهی
ورود
تجهیزات پزشکی اکنون باز است

تخت بیمار- میزبانی شده توسط

(1نقد و بررسی)
3
تخت بیمار
تخت بیمار

نکات مهم

 قبل از خرید دقت کنید:                                                                                                                                                   .
  • ما تمام تلاش خود را به کار می بندیم تا تامین کنندگان معتبر را به مخاطبانمان معرفی نماییم
  • ما به عنوان درگاه ارائه میزبانی برای تامین کنندگان می باشیم و خود به صورت مستقیم محصولی را به فروش نمی رسانیم.
  • در خرید محصولی انتخابی نام ، برند و مشخصات کالا انتخابی را به طور دقیق از تامین کننده ی مورد نظر جویا شوید.
  • در هنگام پرداخت مبلغ خرید دقت نمایید. وب سایت تبلیغ یار مسولیتی در  این خصوص نمی پذیرد.

توضیحات اجمالی

 

ازجمله مواردی که برای راحتی و آرامش هر کس به خصوص در موقع خواب و استراحت نیاز است تخت و تشک خوب است که خواب راحتی را بعد از یک روز کاری را برای هر فردی مقدر می کند. این آسایش و راحتی برای افرادی که از لحاظ جسمی دچار ناتوانی شده اند ضروری تر و الزامی می باشد. تا با آسودگی خواب در جای مناسب با مشکل خودکنار بیایند.و تخت بیمار باید به گونه ای باشد که برای بیمار یک مشغله ذهنی جدید درست نکند . تخت بیمار از اساسی ترین و مهم ترین وسایل مورد نیاز هر درمانگاه و بیمارستانی است.

تخت بیمار تخت مخصوصی است که مختص افراد بیمار و کسانی است که نیازمند مراقبت هستند بنابراین این تخت باید ویژگی هایی داشته باشد که راحتی و آسودگی افراد تحت مراقبت تامین شود و برای کسانی که ممکن است به خاطر بیماری شون برای مدت زیادی تحت نظر و مراقبت باشند راحت باشد. 

این وسیله به بیمار یا پرستار کمک می کند بدون جابه جایی و حرکت خود بیمار حمل مریض را آسان کند و کار را برای هر دو طرف ( بیمار وپرستار) راحت کند. از خدمات ویژه این تخت آسودگی و راحتی بیمار و کارکنان مراکز درمانی است.همه تخت های بیمار یک سری ویژگی هاو خصوصیات یکسانی دارند از جمله : توانایی تنظیم ارتفاع تخت توسط دکمه های الکتریکی یا ریل هایی که در کنار تخت تعبیه شده است . تخت های معمولی با تخت های قسمت های مراقبت های ویژه ،اتاق عمل، اتاق کودک و خردسال ،تخت اتاق های اورژانسی و جاهایی که ویزیت در آن قسمت ها سرپایی است متفاوت هست و شرکت ها وتولید کننده های گوناگونی در هر یک از قسمت ها به طراحی و تولید تخت بیمار مخصوص آن بخش می پردازند.

تخت بیمار انواع مختلفی دارد که با توجه به قسمتی که بیمار میخواهد بستری شود ونوع بیماری، مدت زمان تحت نظر بودن ، وزن بیمار، میزان خدماتی که بیمار نیاز دارد طبقه بندی و گروه بندی می شوند که در حالت کلی به دو دسته تخت بیمار برقی و تخت مکانیکی با توجه به نوع نیاز بیمار به آنها معرفی و عرضه می شود.

تخت برقی : به آن گروه از تخت هایی که برای تنظیم بلندی وارتفاع تخت از الکترو موتور ها استفاده می شود و خدمات گوناگون دیگری را به کاربر و بیمار ارائه می کند.

تخت مکانیکی:تخت هایی هستند که برای تنظیم ارتفاع آنها از ابزار ها و ریل های کنار تخت استفاده می کنیم . تخت های بیمارستان معملا دارای شکن هستند بعضی از آنها یک بعضی دو و یا سه شکن دارند.

تخت های بیمارستانی یک شکن تخت هایی هستند که تنها قسمت سر تخت حرکت میکند و تغغیر زاویه می دهد.این نوع تخت ها برای گروهی از بیماران مناسب هستند که نیاز به بستری شدن ندارند و مدت کوتاهی از تخت استفاده می کنند و نیازهای ابتدایی بیمار مثل خوردن و خوابیدن و دیدن تلوزیون را برطرف میکنند.

تخت های دوشکن دو قسمت زاویه دار دارند یعنی قسمت بالایی و انتهایی تخت قابلیت تغییر ارتفاع رادارد و میتوان در این تخت ها ارتفاع قسمت سر و پای بیمار را باتوجه به نیاز بیمار تغییر داد. تخت بیمار دو شکن آسایش را برای بیمارانی که حرکات کمتری دارند فراهم میکند واز ایجاد تورم در قسمت پا جلوگیری می کند.

تخت های بیمارستانی سه شکن با دارا بودن سه قسمت متحرک و دارای قابلیت تغییر از انواع بهترین تخت های بیمار هستند.برای ی افرادی که نیاز دارند مدت زیادی تحت نظر باشند بهترین گزینه است، برای افراد کوتاه قد و افرادی که نیاز به ماساژ و فیزیوتراپی دارند مناسب است

ویژگی های آگهی

برچسب ها

آیا امکان خرید انواع تخت بیمار فراهم است؟
شما مخاطب گرامی می توانید نوع تخت درخواستی خود را به تامین کننده ارائه داده و در خصوص عدم موجودی کالا اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

نظرات کاربران: 1

آگهی یار

آگهی یار

آماده پذیرش نظرات شما هستیم

بهمن ۲۸, ۱۳۹۷ ۰:۵۱ ق٫ظ پاسخ

اضافه کردن نظرات و امتیاز

ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد بود.

امتیاز شما برای این آگهی:

ثبت شماره تماس

  راهنمای ثبت شماره تماس                                                                                           . 

 شما تامین کنندگان گرامی می توانید از طریق لینک زیر و وانتخاب پلن مورد نظر شماره تماس خود را در آگهی انتخابی ثبت نمایید.

 

ثبت شماره تماس

ورودتبلیغ یار

جزئیات حساب توسط ایمیل تأیید خواهد شد.

رمز عبور شما را بازنشانی کنید.