جستجو
ارسال آگهی
ورود
لیست قیمت تخت بیمارستانی

لیست قیمت تخت بیمارستانی

یکی از تجهیزات مهم در بیمارستان ها تخت خواب ها هستند که از وسایل مهم و کارآمد بیمارستانی به حساب می آید .تخت های بیمارستان ها تخت خواب های مخصوص هستند که برای بستری و استفاده بیماران مورد استفاده قرار می گیرد. این تخت ها دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی هستند که راحتی و آسایش بیمار هم چنین کادر بهداشتی بیمارستان را فراهم می کند. در این مطلب ضمن بررسی جوانب مختلف این محصول به بررسی لیست قیمت تخت بیمارستانی نیز خواهیم پرداخت.

۱  تامین کننـده : نام شرکت   تامین کننده : شماره تمـاس  ۰ ستاره

۲  تامین کننـده : نام شرکت   تامین کننده : شماره تمـاس  ۰ ستاره

۳  تامین کننـده : نام شرکت   تامین کننده : شماره تمـاس  ۰ ستاره

 

ویژگی های تخت بیمارستانی

تخت های بیمارستانی دارای انواع مختلفی هستند اما همه آن ها دارای ویژگی های مشترکی مانند تنظیم ارتفاع تخت از قسمت سر و پاها ، ریل های جانبی قابل تنظیم و چرخ هایی جهت جابجایی دارند که برای همه ی آن ها یکسان است. تخت ها بیمارستانی در حالت کلی به سه دسته مکانیکی و الکترونیکی و نیمه الکترونیکی تقسیم می شوند که هر یک از آنها هم به گروه های مختلفی تقسیم بندی شده اند.

هر یک از تخت های مکانیکی و الکتریکی با توجه به تعداد شکستگی های تخت برای تغییر زاویه و ارتفاع به تخت های یک شکن که تنها از زاویه سر قابل تغییر ارتفاع می باشند، تخت های دو شکن که از قسمت سر و پای تخت تغییر می کنند و زاویه آن ها تنظیم می شود و تخت های سه شکن از گروه تخت هایی است که علاوه بر قسمت سر و پای تخت یک قسمت متحرک ما بین آن ها قرار دارد که هر از این قسمت ها برای حرکت کردن دارای اهرم جداگانه در تخت های مکانیکی و دکمه های متفاوتی در نوع الکتریکی دارند که در صورت نیاز کافی است با هر یک از آن ها قسمت مورد نظر را حرکت دهیم.

لیست قیمت تخت بیمارستانی

تخت های سه شکن برای افرادی که بنا به تجویز پزشک باید مدت طولانی تری تحت نظر باشند و در بیمارستان بستری و از تخت استفاده کنند مناسب است شکن های میانی این تخت ها به خاطر امکان جابجایی از ایجاد زخم بستر جلوگیر می کند. تخت های مکانیکی نوع ساده ای از تخت های بیمارستانی می باشند که تنظیم ارتفاع سر و پا در آن ها به شکل دستی و با کمک اهرم انجام می شود.تخت های بیمارستانی نیمه الکترونیکی ترکیبی از تخت های مکانیکی و الکترونیکی است که در آن ها تنظیم ارتفاع به شکل الکترونیکی اما جهت تنظیم ارتفاع تخت ها از اهرم های دستی استفاده می شود.

تخت های الکترونیکی همان طور که از نامشان بر می آید برای تنظیم ارتفاع کلی تخت به شکل اتوماتیک انجام می شود که برای آن از دکمه های تعبیه شده در کنار تخت قرار دارند. تخت هایی که در اتاق عمل حین جراحی استفاده می شود دارای ویژگی های زیادی هستند که در هنگام عمل در حالت های مختلف جراحی از آنها استفاده می شود. تخت هایی که برای جراحی استفاده می شود دارای رکود و ایستایی کامل می باشند و قابلیت نصب قطعات جانبی به تخت ها وجود دارد.

مشاهده ی محصول :

تخت بیمار

 

تخت های بیمارستانی برای ارائه خدمات درست و مناسب به بیماران در بهترین شکل طراحی و با کیفیت ترین مواد ها ساخته شده اند تا فرد بیماری که بستری وبر روی آن آرمیده است دچار مشکل نشود و علاوه بر بیماری و یا آسیبی که متوجه بدن اوست به خاطر تخت نامناسب دچار زخم بستر نیز بشود. تخت های بیمارستانی تاثیر چشم گیری در روند بهبود بیمار و علکرد بدن ایشان دارد به همین علت تهیه قیمت هر کدام از تخت ها با توجه به نوع و امکاناتی که دارد تهیه می شود و به صورت لیستی در اختیار مشتری های آن قرار می گیرد . لیست قیمت های تهیه شده براساس کارایی و میزان پیشرفته بودن آنها تنظیم شده اند تا انتخاب را آسان تر نمایند.

لیست قیمت تخت بیمارستانی

لیست قیمت تخت بیمارستانی عنوانی کلی برای انواع مختلف تخت های بیمارستانی است که ضمن ارائه توضیح آن شماره تماس های در یافت اطلاعات به روز با لیست قیمت تخت بیمارستانی در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار گرفته است. ضمن مطالعه دقیق مطلب و یافتن تخت مورد نظر و مناسب از طریق تماس با تامین کنندگان این کالا محصول مورد نظر خود را درخواست کنید.

برچسب ها

اضافه کردن نظرات و امتیاز

ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد بود.

امتیاز شما برای این آگهی:

ورودتبلیغ یار

جزئیات حساب توسط ایمیل تأیید خواهد شد.

رمز عبور شما را بازنشانی کنید.