جستجو
ارسال آگهی
ورود

قیمت تخت بیمارستانی دست دوم

تخت های بیمارستانی به عنوانی بستری برای بیماران به حساب می آیند که جهت آسایش بیمار مورد استفاده قرار می گیرند. تخت های بیمارستانی از جمله تخت های مجهز و استاندار هستند که در بیمارستان ها برای مراقبت مریض ها کاربرد دارند . موضوعی که در این مقاله قصد بررسی آن را داریم قیمت تخت بیمارستانی دست دوم می باشد.

۱  تامین کننـده : نام شرکت   تامین کننده : شماره تمـاس  ۰ ستاره

۲  تامین کننـده : نام شرکت   تامین کننده : شماره تمـاس  ۰ ستاره

۳  تامین کننـده : نام شرکت   تامین کننده : شماره تمـاس  ۰ ستاره

این تخت ها دارای ویژگی های خاصی هستند که موجب می شود بیمار در بهترین حالت ممکن برای سلامتی قرار بگیرد تا احساس آسایش داشته باشد و مشکلی در رابطه با وسیله ای که بر روی آن خوابیده نداشته باشد . تخت هایی که جهت نگهداری و مراقبت از بیماران استفاده می شود باید یک سری خصوصیات داشته باشد که مناسب برای افرادی باشد که در بیمارستان زیر نظر پزشک هستند و نیازمند مراقبت پزشکی می باشند تا دیگر دغدغه ای در باب جای استراحت و بالا و پایین رفتن از آن نداشته باشند .

تخت های بیمارستانی در ویژگی های مختلفی تولید و در اختیار کاربران آن قرار می گیرد از جمله ویژگی های مهم و مشترک میان تخت های بیمارستانی در انواع مختلف ارتفاع قابل تنظیم آن است . ارتفاع کلی و زاویه زیر سر تخت و قسمت پاهای آن قابل تنظیم و تغییر می باشد تا در بهترین حالت ممکن برای سلامتی بیمار و بنا به خواست ایشان حرکت دهند و تنظیم کنند. تخت های بیمارستانی در انواع مکانیکی ، الکترونیکی و نیمه الکترونیک در بازار عرضه می شود تا در اختیار نیازمندان به آن قرار بگیرد .

ساده ترین نوع تخت های بیمارستانی دسته ی مکانیکی آن می باشد که جزو قدیمی ترین تخت ها نیز می باشد سیستم حرکت در این تختها بیه صورت مکانیکی بوده و با استفاده از انرژی که حرکتی وارده به اهرم های مربوط به هر بخش ، شکن های زیر سر و یا زیر پا بالا و پایین می شوند. اهرم های جانبی که در کناره های تخت ها قرار دارند نقش مهمی در تغییر زاویه هر یکی از شکن ها و ارتفاع کلی تخت دارند . ساختار تختهای الکترونیکی به خاطر تکنولوژی که در ساخت آن ها استفاده شده دچار پیچیدگی هایی است .

تخت بیمار

این قسم از تخت ها به کمک موتور هایی که بر وری آن ها قرار گرفته حرکت می کنند و جابجا می شوند. در تخت های الکترونیکی برای تنظیم هر یک از قسمت های تخت با توجه به نیاز بیمار از دکمه هایی که در کنار تخت قرار گرفته اند استفاده می شود که با زدن هر یک از دکمه ها قسمت مرتبط به آن به صورت اتوماتیک حرکت می کند و تغییر زاویه می دهد. تخت های نیمه الکترونیکی از ترکیب تخت های مکانیکی با تخت های الکترونیکی درست شده است به این صورت که حرکت و جابجایی در این تخت ها در قسمت سر و پا به صورت اتوماتیک وبا استفاده از نیروی الکتریکی و برق صورت می گیرد ولی برای تغییر ارتفاع کلی تخت از اهرمی که درکنار تخت قرار دارد استفاده می شود و به صورت مکانیکی این بالا و پایین شدن تخت اتفاق می افتد.

مشاهده ی محصول :

تخت بیمار

در تخت های بیمارستانی قسمت هایی که هر تخت به آن تقسیم شده تفاوت دارد برخی از تخت ها به یک قسمت ،برخی به دو و بعضی دیگر به سه قسمت تقسیم می شوند که برای آسانی حرکت قسمت های مربوط به سر و پای بیمار می باشد. در تخت های سه شکنی برای جلوگیری از ایجاد زخم بستر در بیماران استفاده می شود به گونه ای که قسمت میانی تخت ها جابجا می شوند. تخت های بیمارستانی به صورت دست دوم نیز در بازار توزیع می شوند به شکلی که این تخت ها بدون آسیب دیدگی و داشتن کوچکترین ایرادی در اختیار کاربران قرار می گیرند.

قیمت تخت بیمارستانی دست دوم

همانگونه که بیان شد تخت بیمارستانی انواع مختلفی دارد که ویژگی های متفاوتی برای هر کدام از آنها تعریف می شود. این موضوع به صورت مستقیم به قیمت تخت بیمارستانی دست دوم نیز تاثیر می گذارد از این روز قیمت تخت بیمارستانی دست دوم از چند جهت می تواند متفاوت باشد.

برچسب ها

اضافه کردن نظرات و امتیاز

ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد بود.

امتیاز شما برای این آگهی:

ورودتبلیغ یار

جزئیات حساب توسط ایمیل تأیید خواهد شد.

رمز عبور شما را بازنشانی کنید.