جستجو
ارسال آگهی
ورود
تخت بیمار

تخت بیمارستانی دست دوم

در بیمارستان از تجهیزات مهم و مورد نیاز الزامی برای هر بیماری تخت است . تخت های بیمارستانی تخت های مخصوصی هستند که برای کسب رفاه و آسایش بیمار طراحی و ساخته می شوند. تخت های بیمارستانی به خاطر ساختاری که برای مراقبت از بیمار دارند در بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، اورژانس ها و حتی در خانه ها جهت نگهداری بیماران و عزیزان مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله ضمن بررسی جامع این نوع تخت ها به تخت بیمارستانی دست دوم نیز خواهیم پرداخت.

۱  تامین کننـده : نام شرکت   تامین کننده : شماره تمـاس  ۰ ستاره

۲  تامین کننـده : نام شرکت   تامین کننده : شماره تمـاس  ۰ ستاره

۳  تامین کننـده : نام شرکت   تامین کننده : شماره تمـاس  ۰ ستاره

تخت های بیمارستانی که برای نگهداری و مراقبت از بیمار ها مورد استفاده قرار می گیرند باید برای تامین آرامش و آسایش کسی که از آن استفاده می کند باید دارای ویژگی هایی باشد از جمله مواردی که یک تتخت خوب باید داشته باشد این است که ارتفاع تمام قسمت های تخت قابل تنظیم باشد . به طوری که بتوان با این توانایی تخت زاویه سر و پای تخت را تغییر داد و قسمت بالایی تخت و زیر سر بیمار را بتوان با توجه به خواست بیمار تنظیم و تغییر داد .

انواع تخت بیمارستانی دست دوم

هر تخت دارای حفاظ و ریل های کناری است تا از شخصی که بر روی آن خوابیده نگهداری کند و در صورت نیاز به پایین آمدن بیمار می توان آن ها را باز و بسته کرد تا راحتی بیمار فراهم شود. هر تخت دارای پارامتر های تنظیم کننده است که برای تنظیم اتوماتیک تخت و حتی بازگشت به حالت اولیه از آن ها استفاده می شود تا تخت را در حالت مناسب جابجا کند. تخت های بیمارستا نی دارای ساختاری گوناگون هستند که هر کدام با هم در بخش هایی مشترک و برخی تفاوت دارند اولین دسته از تخت های بیمارستانی که از گذشته مورد استفاده کاربران بوده تا نیاز های خود را بر طرف کنن تخت ها بیمارستانی مکانیکی است که از ساختار ساده تشکیل شده اند .

تخت های مکانیکی از ساده ترین تخت ها است که از گذشته ها مورد استفاده برای بیماران قرار گرفته است. در تخت های مکانیکی برای تنظیم ارتفاع از اهرم هایی که در کناره های تخت قرار دارند استفاده می شود تا به صورت دستی و مکانیکی ارتفاع هر قسمت تنظیم شود. گروه دم از تخت های بیمارستانی ، تخت های الکترونیکی هستند . این تخت ها نسبت به تخت های مکانیکی دارای ساختار پیچیده تری هستند و با استفاده از نیروی الکتریکی و مصرف برق کار می کنند.

تخت بیمار

تنظیم ارتفاع کلی تخت و حرکت هر کدام از شکن های تخت ( سر ، پا و وسط) به صورت اتوماتیک صورت می گیرد. تختهای دیگری از تخت ها که از ادغام تخت های مکانیکی و تخت های الکترونیکی ساخته شده اند به تخت های نیمه الکترونیکی شناخته شده اند سیستم جابجایی و حرکت در این تخت ها برای تنظیم ارتفاع تخت از اهرم ها استفاده می شود و به صورت مکانیکی صورت می گیرد .

مشاهده ی محصول :

تخت بیمار

در تنظیم سر و پای تخت ها از سیستم الکترونیکی کمک گرفته می شود و به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. هر کدام از تخت های الکترونیکی و یا مکانیکی با توجه به قسمت هایی تقسیم می شوند به تک شکن ، دو شکن و سه شکن تقسیم می شوند. تخت های بیمارستانی تک شکن فقط از زاویه سر تغییر می کنند . تختهای دو شکن از قسمت سر و پا تغییر می کنند در تخت های سه شکن علاوه بر قسمت های سر و پا ، قسمت وسط تخت نیز تغییر می کند. تخت های بیمارستانی به شکل نو و دست دوم به فروش می رسند و در اختیار خواهان خود قرار می گیرند . تخت های بیمارستان دست دوم به صورت عالی و بدون مشکل در ساختار در انواع مختلف به کسانی که به دنبال آنها هستند عرضه می شود.

تخت بیمارستانی دست دوم نیز در واقع موارد استفاده شده انواع مختلف تخت های بیمارستانی می باشند که در گذر زمان و با توجه به نیاز های بیماران، بیمارستان ها سعی در تعویض این نوع از تخت بیمارستانی دست دوم می نمایند و از تخت های بیمارستانی جدید با سیستم های نوین بهره می برند. استفاده از تخت بیمارستانی دست دوم در بسیار از مراکز همچنان متداول بوده و این نوع تخت ها می توانند با تعمیرات جزئی برای بارهای متوالی مورد استفاده قرار گیرند.

برچسب ها

اضافه کردن نظرات و امتیاز

ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد بود.

امتیاز شما برای این آگهی:

ورودتبلیغ یار

جزئیات حساب توسط ایمیل تأیید خواهد شد.

رمز عبور شما را بازنشانی کنید.